Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

"Хліборобська пісня-2020" завітала до Степанівської громади

Вкотре Степанівська селищна рада, зібрала разом аматорів та шанувальників народної творчості на районному фестивалі-конкурсі народної творчості «Хліборобська пісня». Понад 200 учасників самодіяльних колективів з смт Степанівки, с. Підліснівки, с. Яструбиного та с.Косівщини зустрілись в стінах Степанівського селищного будинку культури.

Перед початком урочистої частини аматори народної творчості привітали почесних гостей і вручили їм запашний коровай. Також присутні мали можливість оглянути виставки робіт майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. З теплими словами вдячності до всіх присутніх звернулись голова Степанівської селищної ради Лукаш Володимир Олександрович та начальник відділу культури, молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації Холодьон Юрій Миколайович.

Всі учасники продемонстрували високу майстерність та обдарованість. Різноманітний репертуар: українська пісня, гумор, виступи дитячих вокальних та танцювальних колективів не  залишили байдужими жодного учасника заходу, адже у виконання кожного твору талановитими митцями було вкладено душу. Глядачі в свою чергу не шкодували для артистів гучних оплесків та вигуків «Браво!».

 

 « повернутися до списку новин