Степанівці - 350

2020 рік - визначний для кожного жителя селища Степанівка. Адже цьогоріч виповнюється 350 років  від першої   згадки про наше селище. 350 років -  це мало чи багато? Історія  Степанівки охопила п’ять століть історії людства, це крапля для Всесвіту, проте  долі кожного жителя Степанівки - це безкрає море життєвих історій і подій.

Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради започатковує інформаційний марафон «Славетна історія Степанівки» за напрямками:

1.  Історії розсипане намисто. (#історія_Степанівки)
  2.  Степанівка – колиска мого роду.  (#родини_Степанівки)
  3.  Барвиста палітра талантів Степанівки.  (#творчість_Степанівки)
  4.  Зірки спортивного олімпу Степанівки. (#спорт_Степанівки)
  5.  Краса рідного краю (#краса_Степанівки)

Запрошуємо всіх небадужих, зацікавлених жителів Степанівки доповнювати інформаційні напрямки своїми світлинами, цікавими історіями з використанням хештегів.