Святкування Дня села Червоний Кут

Жителі села Червоний Кут 12 жовтня 2019 року зібралися аби відсвяткувати День Села Червоний Кут.

Люблять своє село не тільки його жителі, але й ті,  хто давно  живуть і працюють  за його межами, тож підтримати морально та духовно приїхали гості з  навколишніх сіл та селищ, які активно включились в концертну програму. Вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувалися Україні і рідному краю, рідним батькам.
Жодне свято не обходиться без подарунків, тому  селищний голова Лукаш Володимир Олександрович привітавши всіх присутніх зі святом вручив жителям села цінні подарунки та подяки.
Свято продовжилось святковою дискотекою, конкурсною програмою та смачною кашею. Усі бажаючі мали можливість сфотографуватися біля фотозони. Присутні на святі отримали море позитиву та задоволення.