Чергова перемога аматорів Степанівської громади в дистанційному фестиваль-конкурсі!

Зіркове журі III Міжнародного дистанційного фестиваль - конкурсу мистецтв SOLOVIOV ART відзначило нагородами талановитих аматорів та керівників Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради, а саме:

• Народний аматорський хоровий колектив Степанівського селищного клубу за зайняте 1 місце в номінації «народний вокал» (вікова категорія 25+);
  • Рябуху Надію, аматора Степанівського селищного клубу за зайняте 1 місце в  номінації «художнє слово» (вікова категорія 25+);
  • Піддубну Ганну, аматора Степанівського селищного клубу за зайняте 1 місце в  номінації «народний вокал» (вікова категорія 25+);
  • Творчий дует Наталії та Леоніда Островських, керівників творчих колективів Степанівського селищного клубу за зайняте 1 місце в  номінації «сімейна».

Гран ПРІ, за рішенням журі, отримав заслужений працівник культури України, керівник народного хорового колективу Степанівського селищного клубу Леонід ОСТРОВСЬКИЙ в номінації «народні інструменти» (вікова категорія 25+).

`Кожна перемога доводить, що в Степанівській громаді живуть та працюють найталановитіші люди! Тож вітаємо аматорів почесною нагородою та бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!