Міжнародний конкурс пісенної творчості “Мелодії вічності”

В рамках 24-го Міжнародного літературно-мистецького фестивалю “Кролевецькі рашники” 20-го вересня відбувся Міжнародний конкурс пісенної творчості “Мелодії вічності”. Аматорський вокальний жіночій квартет  "Степанівські чарівниці"  Степанівського селищного будинку культури під керівництвом Пастушенко Людмили Сергіївни та соліст Петренко Костянтин взяли участь у конкурсі.

Конкурсна програма тривала понад вісім годин.Вимогливе  журі на чолі з народною артисткою України, професором Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського, лауреатом Шевченківської премії, почесним громадянином м.Кролевець Євдокією  КОЛЕСНИК визначило, що у номінації "Народний вокал соло від 18 років"  3 місце здобув Петренко Костянтин.

Щиро вітаємо аматорів Степанівської селищної ради та бажаємо подальших творчих успіхів !