Серпнева конференція працівників освіти Степанівської ОТГ 2020 року

Дата: 28.08.2020 10:02

У четвер, 27 серпня 2020 року, управлінням освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області проведено серпневу конференцію, у форматі онлайн, за участі педагогічних працівників та очільника громади – Лукаша Володимира Олександровича.

Ключовою темою щорічного освітянського форуму була: «Якісна освіта – успіх громади!». Основним спікером заходу, Кощій Антоніною Степанівною, підбито підсумки та основні досягнення 2019/2020 навчального року та окреслено основні напрямки роботи у новому 2020/2021 навчальному році. Співдоповідачами були: Бузовська Наталія Миколаївна, директор Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, з темою «Організація освітнього процесу в умовах адаптивного карантину» та Кривонос Ольга Іванівна, директор Степанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Жайворонок», з доповіддю «Особливості організація роботи інклюзивної групи в закладах дошкільної освіти».

Після завершення офіційної частини конференції, голова Степанівської ОТГ, організував, для адміністрації закладів освіти, незабутню подорож до садиби зеленого туризму «Грунівська Січ».

Шановна освітянська родино! Нехай 2020/2021 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!