У Степанівській громаді відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 03.10.2019 10:00

У Степанівському селищному будинку культури 02 жовтня 2019 року відбувся святковий вечір присвячений Міжнародному Дню людей похилого віку – «Роки людині до лиця – день мудрості та довголіття».Бібліотекар Степанівської селищної бібліотек  Юхненко Ірина Іванівна разом з Підліснівським сільським будинком культури та Степанівським селищним клубом підготували цікаві номери, щоб порадувати запрошених.

Розпочав святковий вечір виступ вокального колективу «Степанівські чарівниці» з піснею «Свято». Порадували наших бабусь і дідусів дитячий колектив «Мрія» Степанівського селищного клубу з піснями «Дякую бабусю» і «Мамина сорочка». Долучились до свята народний вокальний ансамбль «Горлиця» Підліснівського сільського будинку культури та  фольклорний ансамбль «Яворина».

Сольними виступами порадували  Людмила Пастушенко і Любов Клименко, а веселими жартами Рябуха Надія Олексіївна і Заєць Володимир Пилипович.

На свято була запрошена талановита Сумська письменниця Світлана Петренко, яка читала свої вірші і гуморески.

Святковий вечір пройшов весело, тепло та з запальними танцями!