Учні Косівщинської мистецької школи стали переможцями у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

На базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім.Д.С. Бортнянського відбулось підведення підсумків III-го етапу учнівської творчості «Єднаймося ж, брати мої».

64 роботи юних художників Сумської області з Косівщинської МШ,Сумської ДХШ, Шостинської ДШМ, Лебединської ДШМ, Охтирської ДХШ та Липоводолинської ДШМ було представлено на розгляд компетентного журі, головою якого був відомий український художник –Гапоченко Іван Іванович.

У Всеукраїнському  конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням взяли участь учні КЗ «Косівщинська мистецька школа» Степанівської селищної ради, відділень «Образотворче мистецтво» та «Декоративно–прикладне мистецтво»

3 роботи учнів нашої громади стали переможцями в номінаціях :

Декоративно- прикладне мистецтво

-«Катерина»(кінусайга) Будильська Анастасія.

Викладач: Москаленко Лілія Дмитрівна

-«Любові пам’ять незабутня»(акрил) Чернуха Анна.

Викладач: Нефьодов Роман Аркадійович

Образотворче мистецтво

-«Розбивши вітер чорні хмари»(гуаш) Сердюк Поліна Сергіївна

Викладач: Нефьодов Роман Аркадійович

Образотворче мистецтво

Вищезазначені роботи будуть відправлені в м.Київ для участі в заключному IV етапі конкурсу.

Вітаємо наших переможців та викладачів!