Вітаємо аматорів Степанівського селищного будинку культури з перемогою у Міжнародному конкурсі!

Солісти та аматорські колективи Степанівського селищного будинку культури взяли участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Єднаймо Світ» (організатор «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», Продюсерський Центр Ігора Нетлюха «DS SOUND» та Телекомпанія «Моноліт TV» м.Львів), що проходив 26-27 вересня 2020 року.

Талановиті аматори гідно представили Степанівський край та отримали високу оцінку від зіркового журі, а саме:

Абсолютним переможцем і володарем Гран-Прі у номінації «Народний вокал» став народний аматорський жіночий ансамбль «Дивограй» (керівник Павло Гладкий).

- Диплом лауреата І премії здобув жіночий квартет «Степанівські чарівниці» (керівник Людмила Пастушенко);

- Диплом лауреата І премії у номінації «Фольклор» отримав аматорський фольклорний ансамбль «Яворина» (керівник Антоніна Лєвшукова);

- Диплом лауреата І премії у номінації естрадний вокал виборола солістка Степанівського СБК Степанівської селищної ради Вікторія Лебідь;

- Дипломом лауреата ІІ премії у номінації «Естрадний вокал» нагороджена Людмила Пастушенко.

Бажаємо  аматорам невичерпної творчої енергії, що дозволить  підкорювати нові мистецькі вершини!