Степанівська громада провела масштабні заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги.

Дата: 10.05.2019 09:24

8 та 9 травня Степанівська громада провела масштабні заходи до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 74-ої річниці вигнання нацистів з України. Біля пам’ятників, меморіальних комплексів були проведені мітинги. Воїнів вшановували хвилиною мовчання,  а також всі бажаючи могли покласти квіти до братських могил та пам’ятників загиблим воїнам. У закладах культури відбулися концерти, бесіди та урочисті заходи  по вшануванню пам’яті загиблих.

З вітальними словами до усіх присутніх звертався Селищний голова Лукаш Володимир Олександрович, який зазначив, що ці дати надзвичайно важливі для українського народу, адже це важлива частина нашої минулого.

Пам’ять про боротьбу із загарбником та Перемогу над ним і сьогодні робить нас сильнішими, надихає на боротьбу за єдину й суверенну Україну, зміцнює нашу віру та надію на її мирне, щасливе майбуття.