ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПІД ЧАС КРУГЛОГО СТОЛУ "ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ"

Педагогічні працівники закладів освіти Степанівської селищної ради (Кривоконь С.Ф., учитель історії Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Попелюшенко Т.І., вихователь Степанівського ЗДО «Дзвіночок») 19 лютого 2020 року,  у рамках атестації, мали змогу поділитись своїм досвідом з колегами та атестаційною комісією ІІ рівня Асоціації ОТГ Сумського району на базі Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б. Грінченка Нижньосироватської сільської ради під час круглого столу «Педагогічна майстерня». Захід проходив у теплій, дружній атмосфері. Кожен педагог підтримував один одного і довели, що дійсно є спеціалістами вищої категорії.

Бажаємо педагогам творчих злетів і не зупинятись на досягнутому!!! Дякуємо організаторам за чудовий захід, комфортну атмосферу, гостинний прийом!!!