Відкритий академконцерт вихованців Степанівської філіії Косівщинської дитячої школи мистецтв

Дата: 04.03.2020 20:34

Головною подією для кожної дитини, яка навчається у музичній школі, є концерт для батьків. Це — свято мистецтва, шлях до якого лежить через велику працю і наполегливість, а участь в ньому беруть всі вихованці школи.

4 березня 2020 року відбувся відкритий академконцерт Степанівської філії Косівщинської дитячої школи мистецтв на базі Степанівської філії Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Зі сцени лунала музика зарубіжних класиків, українських та сучасних композиторів.

Висловити слова вдячності батькам та маленьким артистам, на це мистецьке свято завітав директор Косівщинської дитячої школи мистецтв Фідірко Олексій Андрійович та начальник відділу культури молоді та спорту Степанівської селищної ради  Плескань Богдан Павлович.

Вітаємо учнів з вдалим виступом!