Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ СЕЛИЩА СТЕПАНІВКА!

Дорогі односельці, від щирого серця вітаємо всіх із 351-ю річницею селища Степанівка!

    

Сьогодні наше спільне свято! Свято для тих, хто тут народився й виріс, для тих, хто приїхав колись, щоб залишитися у Степанівці з її неповторною мальовничою природою, славетною козацькою історією, традиціями та працьовитими людьми.

День селища – це подія, що покликана об’єднати наше минуле, сьогодення й майбутнє. Історія Степанівки є закарбованою в роках часткою історії нашої України, а історію творять люди. Усі, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, готує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас й залучає до культурних цінностей, хто захищає нас та відстоює мир. Впевнено можна зазначити, що найбільшим багатством нашої громади є ви, його жителі – щирі, працьовиті, привітні та гостинні. 

Низький уклін Вам та велика шана за самовіддану працю, за любов до рідного селища, за невичерпний щоденний внесок у розвиток і добробут громади!

У цей святковий день від щирого серця зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та мирного неба над головою. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.« повернутися до списку новин