Відбулась нарада з питань підготовки проведення загальноселищного свята "День фізичної культури та спорту"

В приміщенні Степанівської селищної ради 04 вересня 2020 року відбулась нарада з питань підготовки до проведення загальноселищного свята «День фізичної культури та спорту», що відбудеться на території Степанівського селищного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" 12 вересня 2020 року. На нараді були присутні: вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти громади та інструктори з фізичної культури селищного центру «Спорт для всіх».  Головною темою зустрічі було обговорення формату проведення свята в умовах карантину викликаним коронавірусом COVID-19.