З дружнім концертом аматори Степанівського селищного клубу завітали до с.Могриця

Дата: 13.01.2020 08:15

Дружня атмосфера Могрицького будинку культури, щирі посмішки глядачів зустріли колектив Степанівського селищного клубу 12 січня 2020 року та налаштували  його на виступ. З перших хвилин концерту і до останньої миті в залі панувала дивовижна аура, що не залишила байдужими нікого, трепетна щемність і світлі помисли охопили кожного присутнього. Артисти Степанівської  художньої самодіяльності під керівництвом  Островського Леоніда Івановича, заслуженого діяча культури України надовго запам’ятаються глядачам своєю майстерністю розкривати чарівний світ мистецтва. Вистачало пісень, театральних номерів та живої музики на різні смаки.

Жителі села Могриця довго аплодували, обмінювались враженнями та дякували учасникам концерту за чудову програму та свято. Зі словами вдячності та захоплення до гостей звернулась Катерина Олексіївна Слюсар, секретар Могрицької сільської ради. Катерина Олексіївна побажала процвітання та розвитку Степанівській громаді і благополуччя всім її жителям.

Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки!