Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

Вітання до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Степанівської громади!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Люди, що працюють у сфері культури особливі, бо талант дається не кожному.  Кожного дня, вони формують унікальний культурний простір, який об’єднує людей.

Щиро вдячні всім працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки!

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Прийміть вітання від Степанівського селищного клубу« повернутися до списку новин