Вихованцям комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради присвоєно звання Майстрів спорту (МС) України з легкої атлетики

Вихованцям комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області Кравченку Антону та Гончаренку Ігору  в січні 2021 року було присвоєно звання Майстрів спорту (МС) України з легкої атлетики.

Нормативи МС України спортсмени виконали 18 жовтня 2020 року на чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 50 км, показавши результати:

Кравченко Антон – 4год.20хв.05сек.,

Гончаренко Ігор 4год.21хв.35сек. виборовши 2 та 3 місця відповідно в віковій категорії чоловіки-молодь.

Кравченку Антону посвідчення було вручено на параді відкриття чемпіонату України серед юніорів 27 січня 2021.