Жінка – найчарівніше творіння на Землі

10 березня жителі села Головашівка підготували своїми силами святковий концерт до Дня 8-го Березня. Місцеві аматори були у своїх виступах щирі і натхненні, а тому і глядачі їх зустрічали тепло з гучними аплодисментами. Усіх присутніх жінок зі святом привітав селищний голова Володимир Олександрович Лукаш та побажав щастя, благополуччя, посмішок і весняного настрою.Привітати зі святом Головашан приїхали митці самодіяльних аматорських колективів Степанівського  селищного будинку культури: фольклорний ансамбль «Яворина», народний жіночий самодіяльний вокальний ансамбль «Дивограй»,  самодіяльний вокальний ансамбль «Степанівські чарівниці», соліст самодіяльного народного хорового колективу Костянтин Петренко.

У залі панувала атмосфера зачарування українською піснею і неповторною харизмою  самодіяльних артистів. Глядачі  насолоджувалися виступами й дякували гучними оваціями.

Після концерту відбувся традиційний схід жителів с.Головашівка. Селищний голова  Володимир Олександрович Лукаш прозвітував перед громадою за проведену роботу, про здобутки і напрацювання та перспективи на майбутнє. Активні  жителі села теж піднімали актуальні та наболілі проблеми. Відбулася конструктивна розмова.