Святковий концерт у заводському клубі

Дата: 10.03.2019 03:32

9 березня  в Степанівському селищному  клубі відбулась концертна програма з нагоди святкування Міжнародного дня жінок З вітальним словом до присутніх  дам звернувся Володимир Олександрович Лукаш. Також Володимир Олександрович згадав про ще одне свято – День народження Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка  і його ставлення до жінок  та їх тяжкої долі за часів кріпацтва

З добрим, прекрасним, сонячним днем усіх жінок вітали своїми музичними номерами учасники художньої самодіяльності. Глядачі мали змогу насолоджуватися виступами народного самодіяльного аматорського хорового колективу (керівник Назаренко М.П.), танцювального колективу (керівник Падалка В.). Окрасою заходу стали виступи солістів Любові Клименко, Костянтина Петренка, Анастасії Пархоменко, Дмитра Садовничого, Віри Хруцької та Надії Цвєткової. Святковий концерт минув, але приємні враження і настрій залишились.