Міні турнір з футболу серед команд юних спортсменів Степанівської громади присвячених Дню фізичної культури і спорту

По-осінньому похмурий ранок 14 вересня 2019 року не зіпсував святковий настій дітлахам Степанівської громади, які зібралися  на території Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», щоб узяти участь у міні-турнірі з футболу, присвяченого Дню фізичної культури та спорту. Для участі у змаганнях було заявлено 7 команд ( 70 дітей) двох вікових категорій (2009 року народження й молодші та 2006 року й молодші. Юні спортсмени були налаштовані на перемогу, тому на футбольному полі зі штучним покриттям, розгорнулися цілі футбольні баталії. Треба зазначити, що футбол перестає бути суто чоловічим видом спорту, поряд з хлопчаками,  на рівних,  змагалися дівчатка. А уболівальниками і глядачами були найрідніші – мами й тата юних спортсменів. Перемогу у турнірі здобули:

• У віковій категорії 2009 року народження команда у складі:
    • Хроленка Андрія
    • Трофименка Артема
    • Горбаня Олександра
    • Мальцева Олександра
    • Руденка Олександра
    • Крамаря Тимура
    • Багірова Максима
    • Шамрая Дмитра
  • У віковій категорії 2006 року народження команда у складі:
    • Рябовола Михайла
    • Мельника Івана
    • Грекова Марка
    • Нестеровського Максима
    • Новика Ярослава
    • Варухи Єгора
    • Дяченка Олександра

Юних футболістів вітав  голова Степанівської селищної ради Лукаш Володимир Олександрович, який нагородив призерів турніру грамотами. Усі учасники змагання отримали солодощі.

Бажаємо юним спортсменам успіхів, впевненості у своїх силах, ніколи не зупинятись на досягнутому і в майбутньому гідно представляти нашу громаду на всіх спортивних аренах та дарувати радість перемоги своїм вболівальникам.