Накази за липень 2020 року

Наказ 74-ОД Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2020 рік

Наказ 75-ОД Про підготовку до проведення загальноселищного свята "Кубок Поколінь 2020"

Наказ 76-ОД Про затвердження проектно-кошторисної документайії Нове будівництво ЗДО «Орлятко» по вул. Центральній, 44 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області (коригування)

Наказ 77-ОД Про затвердження проектно-кошторисної документації по об'єкту будівництва: "Капітальний ремонт спортивного залу Степанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул.Центральна, буд.70 в смт. Степанівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області , Про затвердження проектно-кошторисної документації по об'єкту будівництва: "Капітальний ремонт покрівлі Степанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул.Центральна, буд.70 в смт. Степанівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області (коригування)

Наказ 78-ОД Про створення комісії з перевірки готовності теплового господарства закладів освіти до опалювального періоду 2020/2021 років

Наказ 79-ОД ро участь футбольної команди Степанівської селищної ради в обласному культурно-спортивному заході "Краща спортивна громада Сумщини 2020 року"

Наказ 80-ОД Про завтвердження зведеного кошторисного розрахунку з протипожежного покриття дерев’яних конструкцій вогнезахисним матеріалом Філія, Жайворонок