Червонокутянський обєкт дозвіллєвої роботи

Адреса: с.Червоний кут, вул. Супруна, 65

Завідувач Червонокутянським ОДР Степанівської селищної ради – Воробей Наталія Вікторівна.

В клубній установі працює бібліотека, зал для проведення масових робіт, три гримерні. У бібліотеці створено куточок народознавства. В ОДР працюють три дитячі клубні формування: «Художнього читання», клуби за інтересами такі як «Шахи» та «Умілі ручки».

Культурно-масова робота Червонокутянського ОДР проходить за такими напрямками: тематично-масові заходи, театралізовані свята, обрядові дійства, вечори відпочинку, вечори танців, дискотеки, концерти, спортивно-масові заходи, виставки декоративно-прикладного мистецтва, екскурсії, туристичні поїздки, бесіди, лекції тощо.